O nás

bung

Realitná spoločnosť Red Hill Real na základe skúseností z realitného a finančného trhu vytvorila nový koncept a filozofiu v poskytovaní realitných služieb.

Na základe tejto filozofie spoločnosť poskytuje výlučne  exkluzívnu  formu spolupráce a pracuje s exkluzívnou ponukou nehnuteľností. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojiť potreby našich klientov. Všetky naše rozhodnutia vychádzaju z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemna kultura, vďaka ktorej rastie dôvera klientov v systém Red Hill Real. 

Našim cieľom je vymaniť sa zo zaužívaného konceptu predaja realít a stať sa lídrom v exkluzivnom poskytovaní realitných služieb. Spolu s našimi partnermi a developerskými spoločnosťami budujeme nový trend EXKLUZIVITY na slovenskom realitnom trhu. 

Prečo práve exkluzívna forma spolupráce?

  1. Jedinečnosť ponuky zaručuje, že bude ponúkaná za maximálnu možnú cenu. Pokiaľ jednu ponuku ponúka viac subjektov (realitných maklérov), začínajú si umelo konkurovať a často bezdôvodne tlačia na znižovanie ceny. Prečo? Pretože v prípade, že nehnuteľnosť ponúka viac maklérov, má šancu predať len ten, ktorý ju ponúkne za najnižšiu cenu. Ale záujem Vás – predávajúceho – je presne opačný! Zverte teda nehnuteľnosť jedinému, starostlivo vybranému maklérovi a máte zaistený maximálny príjem z predaja.
  2. Výhradná zmluva uzatvorená s maklérom Red Hill Real neznamená, že Vašu nehnuteľnosť predáva jediný maklér. Vďaka prepracovanému systému referenčnej spolupráce, kde všetci makléri vzájomne zdieľajú ponuky a dopyty, môže kupujúceho zaistiť ktorýkoľvek maklér z ľubovoľnej pobočky Red Hill Real. Tým pre Vás zaisťujeme predaj v najrýchlejšej možnej dobe. 
  3. Pokiaľ je rovnaká nehnuteľnosť ponúkaná viacerými realitnými maklérmi na jednom inzertnom mieste (ako tomu býva v prípade neexkluzívnej spolupráce), často to vedie ku zmäteniu kupujúceho klienta. Informácie jednotlivých maklérov sa môžu líšiť, rôzna môže byť aj nimi ponúkaná cena. Takých ponúk si spravidla záujemcovia o kúpu nevšímajú, pretože nie sú schopní sa v nich zorientovať.
  4. Exkluzívna zmluva znamená, že máte jedinú kontaktnú osobu, s ktorou riešite všetky otázky spojené s predajom. Len takto sú jasne nastavené práva, povinnosti a predovšetkým zodpovednosť Vašeho makléra.
  5. Jediný predávajúci maklér zároveň znamená, že sa všetky dopyty na Vašu nehnuteľnosť schádzajú na jednom mieste. Vďaka tomu má maklér (a spolu s ním i Vy) dokonalý prehľad o záujme potenciálnych kupujúcich a presný obrázok o tom, za akú cenu je možné Vašu nehnuteľnosť predať.
  6. Našim exkluzívnym klientom garantujeme predávanie pravidelného reportu, v ktorom informujeme o priebehu predaja. Tento report od svojho makléra obdržíte minimálne raz týždenne, prípadne podľa dohody.
  7. Pri výhradnom zastúpení významne šetríme Váš čas, keďže môžeme lepšie plánovať prehliadky a následné jednania so záujemcami o kúpu. Na prehliadky naviac pozývame len klientov, ktorých sme dopredu preverili.
  8. Maklér, ktorý predáva na základe výhradnej zmluvy, má výrazne väčší rozpočet na marketing Vašej nehnuteľnosti na trhu. Informujte sa u Vašeho makléra na marketingové bonusy, ktoré poskytujeme exkluzívnym klientom. 

Kontaktujte nás