Naše služby

sluzby

Marketing

Vytvorenie marketingovej stratégie založenej na kombinácii inzercie v najväčších celoštátnych inzertných médiach s inzerciou lokálnou, úzko zameranou na lokalitu predávanej nehnuteľnosti. 


Analýza ponuky CMA

Správne nastavenie predajnej ceny cez Analýzu ponuky CMA. Analýza zohľadní vek a stav vašej nehnuteľnosti, lokalitu, občiansku vybavenosť okolia, časovú os predaja a v neposlednom rade i aktuálnu situáciu na realitnom trhu.


Homestaging, profesionalne fotografovanie


Klientske financovanie 

  • Zaistenie bezplatného finančného servisu vrátane doporučení formy financovania.
  • Výhody s tým spojené:
  • spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a stavebnými sporiteľňami
  • na základe analýzy predložíme klientom najlepšiu možnú ponuku financovania
  • zvýhodnené úrokové sadzby
  • zhromaždenie všetkých potrebných dokumentov (snímok z katastrálnej mapy, LV a iné.)
  • dohľad nad každou fázou procesu poskytovania úveru, od žiadosti o hypotéku až k podpisu hypotekárnej zmluvy
  • spolupracujeme pri zaistení bankových garancií
  • iné záruky – banková úschova, viazaný účet


U nás pna jednom mieste nájdete ponuky hypoték a financovania nehnuteľnosti všetkých bank – klient nemusí sám obchádzať jednotlivé bankové domy a zložito porovnávať ich ponuky a svoje možnosti. Bezplatne spracujeme analýzu klientových možností a ponuky financovania zo všetkých bank.Kompletne a bezplatne vybavíme celý úver.


Vďaka našej kompletnej ponuke, získanom postavení na trhu, benefitoch a zľavách pre našich klientov môžeme ponúknuť zaistenie toho najvýhodnejšieho financovania, ktoré je na trhu dostupné. Naša ponuka sa týka bezplatného spracovania všetkých typov hypotekárneho financovania, úverov zo stavebného sporenia, bezúčelových a spotrebných úverov, americké hypotéky. Súčasťou našich služieb je i spracovanie poistenia.


Ako jedna z mála realitných sieti spolupracujeme s väčšinou finančných inštitúcií poskytujúcich hypotéky.


Právny servis


Popredajný servis

Odsledovanie dátumu prevodu vlastníckeho práva na katastri nehnuteľnosti, zabezpečenie odovzdania nehnuteľnosti a prevod energií na nového majiteľa. Pomoc pri podaní daňového priznania k dani z prevodu nehnuteľnosti ako vyplnenie formulára a vyhotovenie znaleckého posudku.Kontaktujte nás