Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Usadlosť s veľkým pozemkom Krupina časť Kopanice - na predaj

  • 231 000 €

IMG_5049-1

RED HILL REAL ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom s garážou na samote pri lese. Súčasťou domu je hospodárska budova a altánok s grilom . Dom sa nachádza v krásnom a tichom prostredí a spolu s pozemkom o rozlohe 1,5ha je celý oplotený.

DOM: Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a má jedno nadzemné podlažie + príprava na podkrovie. Dom je kamenný s drevenými eurooknami (trojsklo). Kúrenie je zabezpečené kachľovou pecou a samostatnými pieckami v každej izbe. Dom má zabudované poplašné aj požiarne zariadenie. Obytná plocha domu spolu s podkrovím je 255m2. 

DISPOZÍCIA: Hlavným vchodom vstupujeme do predsiene. Po pravej strane sa nachádza obývacia izba a  kuchyňa s jedálňou. Vpredu je kúpeľňa a po ľavej strane je izba. V zadnej časti domu sa nachádza druhá bytová jednotka s kúpeľnou.

IS: Nehnuteľnosti sú napojené na elektrinu, na pozemku sa nachádzajú tri studne, dve sú vrtané a napojené na nehnuteľnosť, odpad je riešený žumpou.

VEDĽAJŠIE STAVBY: Súčasťou nehnuteľnosti sú  vedľajšie stavby. Samostatná budova, ktorá je využitá ako dreváreň, môže byť prerobená na hosťovský dom s podkrovím. Murovaný altánok s grilom a posedením len doplňa atmosféru miesta pre odych.

LOKALITA: Nehnuteľnosť je postavená v  časťi Kopanice, len 5km od mesta Krupina, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. 

Realitná kancelária RED HILL REAL je členom realitnej únie SR a riadi sa jej realitným kodexom. Uvedená cena je konečná, zahrňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?