Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Rodinný dom - novostavba Krupina časť Kopanice - na predaj

  • 210 000 €

2663701_1

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4 izbového rodinného dom v Krupine v lokalite "Kopanice". Dom je podpivničený a bude odovzdaný budúcemu majiteľovi v štádiu HOLODOM.

V štádiu holodom sú použité plastové okná s izolačným trojsklom, vnútorné vápenno-cementové omietky s maľbou, vonkajšia silikónová omietka, klampiarske výrobky z farebného pozinkovaného plechu, vchodové bezpečnostné dvere, vnútorné potery, predpríprava na krb a kuchynskú linku, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia. Dom je napojený na septik, obecný vodovod a elektrinu. Dom je projektovaný a je postavený z kvalitných materiálov, aby spĺňal nároky nízko energetického bývania ( trieda A1). Veľkou výhodou je nízkoteplotný podlahový vykurovací systém so zaprojektovaným tepelným čerpadlom vzduch-voda ako zdrojom tepla na vykurovanie a teplú vodu. 

DISPOZÍCIA: Hlavným vchodom vstupujeme do predsiene, kde sa po ľavej strane nachádza technická miestnosť alebo práčovňa. Z predsiene vstupujeme do chodby, kde po ľavej strane sa nachádza Kuchyňa s obývačkou a samostatnou špajzou. Z obývačky sa vychádza na terasu o rozlohe 26,1 m2, ktorá má krásny výhľad na okolitú prírodu. Po pravej strane sa nachádzajú 3 izby a kúpeľňa. Najväčšia izba má samostatnú miestnosť na šatník. Podkrovie je možné použiť ako úložný priestor.

PIVNICA: Veľkou výhodou nehnuteľnosti je pivnica o rozlohe 30,96 m2, so stropom z drevených trámov.

DIELŇA: Súčasťou domu je tiež technická miestnosť alebo dielňa so samostatným vchodom.

IS: Nehnuteľnosť je napojená na elektrinu a obecný vodovod, odpad je riešený žumpou.

TERMÍN DOKONČENIA: Stavba je v štádiu HOLODOM a je k dispozícií ihneď.

LOKALITA: Nehnuteľnosť je postavená v  časti Kopanice s výhľadom na mesto Krupina, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Realitná kancelária RED HILL REAL je členom realitnej únie SR a riadi sa jej realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?