DSC_0589

Rodinný dom na predaj - Ladzany

Rodinný dom v obci Ladzany

37 000€
3Počet izieb
1442 m2Pozemok
150 m2Zastavaná plocha

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Ladzany, vzdialenej 18 km od mesta Krupina a 12 km od Dudiniec.


Popis:

Dom je po čiastočnej rekonštrukcii a je situovaný v tichej časti obce, v zástavbe štandardných rodinných domov na oplotenom pozemku o celkovej výmere 1442 m2.


Dispozičné riešenie:

I. nadzemné podlažie – tri obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, uzavretá veranda, z dvora prístupná garáž, dve miestnosti a samostatné WC. Celková zastavaná plocha domu je približne 150 m2.


V dome boli vymenené všetky okná za nové plastové, v obytných miestnostiach a na verande položená plávajúca podlaha, steny omietnuté brizolitom. Kúpeľňa prebehla kompletnou rekonštrukciou, vrátane nových rozvodov vody, elektriny, odpadu. Umiestnený bol nový sprchový kút, sanita a 80l bojler. Kuchyňa je vybavená novou linkou, sporákom a chladničkou.Kúrenie je lokálne na pevné palivo, voda je obecná, elektrická prípojka (220 + 380V) je nová ,odpad zvedený do betónovej žumpy.


Nehnuteľnosť sa predáva so všetkým zariadením, je vhodná na trvalé ako aj rekreačné bývanie, s dostatočným pozemkom a priestormi na pestovanie plodín prípadne farmárčenie. Ak hľadáte dom v tichom prostredí a zároveň neďaleko mesta za prijateľnú cenu, uvedená ponuka by mohla osloviť práve Vás.

Rodinný dom na predaj - Ladzany Rodinný dom na predaj - Ladzany Rodinný dom na predaj - Ladzany Rodinný dom na predaj - Ladzany Rodinný dom na predaj - Ladzany Rodinný dom na predaj - Ladzany Rodinný dom na predaj - Ladzany Rodinný dom na predaj - Ladzany Rodinný dom na predaj - Ladzany Rodinný dom na predaj - Ladzany Rodinný dom na predaj - Ladzany Rodinný dom na predaj - Ladzany Rodinný dom na predaj - Ladzany Rodinný dom na predaj - Ladzany Rodinný dom na predaj - Ladzany

Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene.

Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami.

Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať.
0917 145 820
info@redhillreal.sk