Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Rodinný Dom na predaj Horné Mladonice

  • 65 000 €

IMG_4525-1

RED HILL REAL ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom s veľkorysým pozemkom, garážou, pivnicou a novopostaveným dreveným prístreškom na drevo. Pozemok svojou veľkosťou ponúka možnosť rozdelenia na ďalšiu parcelu vhodnú na výstavbu rodinného domu.

DOM: zastavaná plocha domu je 252m2, jedná sa o jednopodlažný rodinný dom v mierne svahovitom pozemku o rozlohe 5917m2, garážou, pivnicou, letnou kuchyňou a komorou v zadnej časti domu, v ktorej je zavedená elektrina a voda.

Zadná časť rodinného domu je postavená z kameňa a sú v ňom zachovalé drevené trámy. V prednej izbe je začatá rekoštrukcia, inak je dom v pôvodnom stave.

DISPOZICIA: Po dlžke domu pri vstupe sa nachádza pristavený gang, v dome sa nachádza kuchyňa, izba a druhá izba s prebiehajúcou rekonštrukciou na kúpeľňu. V zadnej časti domu je komora a letná kuchyňa.

LOKALITA: Rodinný dom je postavený v centre obce Horné Mladonice len 14km od mesta Krupina, kde sa nachádza kompletná občianska vybyvenosť a 8km od obce Bzovík, kde sa nachádza zdravotné stredisko, škôlka, základná škola, potraviny, pošta, záhradné a technické centrum. Dobré autobusové spojenie.

Realitná kancelária RED HILL REAL je členom realitnej únie SR a riadi sa jej realitným kodexom. Uvedená cena je konečná, zahrňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri,poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?