Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Rodinný dom na predaj - Čabradský Vrbovok

  • 48 900 €

DSC_0084

49 900,00 EUR
599 m2Pozemok
150 m2Úžitková plocha


Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v tichej časti obce Čabradský Vrbovok, vzdialenej 14 km od okresného mesta Krupina.

{!--gallery-carousel--!}

Dom je situovaný v tichej uličke v zástavbe štandardných rodinných domov na pozemku o celkovej rozlohe 599 m2. Bol skolaudovaný v roku 2000 a je postavený z tehál, resp. porobetónových tvárnic.

Dispozičné riešenie:

I. Nadzemné podlažie – garáž, kotolňa, 3 miestnosti využívané ako pivnica a skladové priestory. II. Nadzemné podlažie – zo vstupnej chodby prístupné 3 obytné miestnosti, obývacia izba s balkónom,kuchyňa, kúpeľňa s WC.


Rodinný dom je v pôvodnom ale zachovalom stave. Niektoré veci ako dlažba v obytných miestnostiach, prípadne okná a vchodové dvere si vyžadujú výmenu, ale nejde o veľké a rozsiahle investície. Nehnuteľnosť ponúka budúcemu majiteľovi dostatok obytných aj úžitkových priestorov ako aj príjemnú tichú lokalitu s možnosťou dokúpenia pozemku nad domom. V dome je zavedené podlahové vykurovanie zabezpečené dvojročnou drevoplynovou pecou s možnosťou prenutia na vykurovanie elektrickou energiou.Ohrev vody zabezpečuje obojživelný bojler. Odpad je zvedený do zakopanej 25 m3 cisterny. Strecha je plechová, krov a komíny sú vo veľmi dobrom stave. Na dvore sa nachádza murovaná kamenná pivnica.


Nehnuteľnosť poskytuje množstvo priestorov na komfortné bývanie a je kúpou voľná. Pri serióznom jednaní je možná dohoda na cene.


Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?