Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Rodinný dom Devičie - na predaj

  • 105 000 €

IMG_7037-1

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom a vedľajšie stavby v centre obce Devičie.  Vzhľadom k svojej lokalite a veľkosťou zastavenej plochy je nehnuteľnosť výbornou investičnou príležitosťou pre výstavbu rodinných domov.

DOM: Rodinný dom je v pôvodnom stave a má jedno nadzemné podlažie. Dom je murovaný s drevenými oknami. Obytná plocha domu je 258m2. Zastavaná plocha pozemku je 1347m2. .Celková plocha pozemku 2467m2

DISPOZÍCIA: Hlavným vchodom vstupujeme cez predsieň do chodby kde po ľavej strane nájdeme veľkú kuchyňu. Ďalej nájdeme kúpeľňu a špajzu. Po pravej strane sa nachádza obývačka cez ktorú sa dostaneme do spálne. 
Za obytnou časťou sa nachádza pracovná časť domu kde nájdeme sklad a komoru. 

IS: Nehnuteľnosť je napojená na elektrinu, vodovod je napojený na vlastnú studňu, možnosť pripojenia na obecný vodovod.

VEDĽAJŠIE STAVBY:  Súčasťou nehnuteľnosti sú dve vedľajšie stavby. Letná kuchyňa a samostatná hospodárska budova. 

LOKALITA: Nehnuteľnosti sú postavené v centre obce Devičie, vzdialené len 7 km od mesta Krupina kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. 

Realitná kancelária RED HILL REAL je členom realitnej únie SR a riadi sa jej realitným kódexom. Uvedená cena je konečná. Zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhrada základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.


Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?