Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

REZERVOVANÉ - Rodinný dom - novostavba Krupina časť Kopanice

  • 183 000 €

IMG_4986-1

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4 izbového rodinného dom v Krupine v lokalite "Kopanice". Dom je podpivničený a bude odovzdaný budúcemu majiteľovi v štádiu HOLODOM s možnosťou dokončenia na kľúč.

V štádiu holodom budú použité plastové okná s izolačným trojsklom, navrhnuté sú vnútorné vápenno-cementové omietky s maľbou, vonkajšia silikónová omietka, klampiarske výrobky z farebného pozinkovaného plechu, vchodové bezpečnostné dvere, vnútorné potery, predpríprava na krb a kuchynskú linku, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia. Dom bude napojený na septik, vodu z vrtanej studne a elektrinu. Dom je projektovaný a bude postavený z kvalitných materiálov, aby spľňal nároky nízko energetického bývania ( trieda A1). Veľkou výhodou bude nízkoteplotný podlahový vykurovací systém so zaprojektovaným tepelným čerpadlom vzduch-voda ako zdrojom tepla na vykurovanie a teplú vodu. 

DISPOZÍCIA: Hlavným vchodom vstupujeme do predsiene, kde sa po ľavej strane nachádza technická miestnoť alebo práčovňa. Z predsiene vstupujeme do chodby, kde po ľavej strane sa nachádza Kuchyňa s obývačkou a samostatnou špajzou. Z obývačky sa vychádza na terasu o rozlohe 26,1m2, ktorá má krásny výhľad na okolitú prírodu. Po pravej strane sa nachádzajú 3 izby a kúpeľňa. Najväčšia izba má samostatnú miestnosť na šatník. Podkrovie je možné použiť ako úložný priestor.

PIVNICA: Veľkou výhodou nehnuteľnosti je pivnica o rozlohe 30,96m2, so stropom z drevených trámov.

DIELŇA: Súčasťou domu je tiež technická miestnosť alebo dielňa so samostatným vchodom.

IS: Nehnuteľnosti sú napojené na elektrinu a vodu z vrtanej studne, odpad je riešený žumpou.

TERMÍN DOKONČENIA: Koniec augusta

LOKALITA: Nehnuteľnosť je postavená v  časťi Kopanice s výhľadom na mesto Krupina, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Realitná kancelária RED HILL REAL je členom realitnej únie SR a riadi sa jej realitným kodexom. Uvedená cena je konečná, zahrňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.


Priložené dokumenty

DátumNázovVeľkosť a typ
18. 03. 2022  Pohľady256 kB [pdf]
18. 03. 2022  Pôdorys178 kB [pdf]

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?