Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

REZERVOVANÉ - Rodinný dom na predaj - Horné Mladonice

  • 31 990 €

DSC_0544

31 990€
3Počet izieb
3 579 m2Pozemok

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Horné Mladonice, vzdialenej 12 km od okresného mesta Krupina.


Popis:

Dom je situovaný v tichej uličke na prevažne rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 3579 m2. Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch spojených domov , každý má vlastné súpisné číslo, elektrickú prípojku a samostatný vchod. Pôvodná časť je postavená z kameňa, novšia z tehál. Na dvore sa nachádza hospodárska budova a vlastná studňa s úžitkovou vodou.


Dispozícia - I. nadzemné podlažie :

Novšia časť - 2 obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa, chodba, komora so schodiskom na povalu.


Pôvodná časť – 1 obytná miestnosť, kuchyňa, garáž, z dvora prístupná komora a dve miestnosti využívané ako maštal a dreváreň. 


Dom je v pôvodnom stave, vyžaduje si celkovú rekonštrukciu a je kúpou voľný. Kúrenie je lokálne na pevné palivo, voda je obecná + vlastná studňa, na dvore sa nachádza suché WC. Strecha nezateká,krov je v dobrom stave - možnosť prerobenia povaly na obytné podkrovie.


Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé ako aj rekreačné bývanie, s dostatočným pozemkom a priestormi na pestovanie plodín prípadne farmárčenie. Ak hľadáte dom v tichom prostredí a zároveň neďaleko mesta za prijateľnú cenu, uvedená ponuka by mohla osloviť práve Vás. 


Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?