Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

REZERVOVANÉ! Novostavba - Hontianske nemce, časť Rakovec - na predaj

  • 165 000 €

IMG_5716-1

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu v Hontianskych Nemciach v lokalite "Rakovec".  K domu tiež prislúcha záhradný domček pre hostí, ktorý je v štádiu výstavby. Dom tiež disponuje zakrytou zimnou terasou a bude odovzdaný budúcemu majiteľovi v štádiu HOLODOM.

V dome sú použité plastové okná s izolačným trojsklom, vnútorné vápenno-cementové omietky s maľbou, klampiarske výrobky z farebného pozinkovaného plechu, vchodové bezpečnostné dvere, vnútorné potery, predpríprava na krb a kuchynskú linku, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, elektrické vonkajšie žalúzie, príprava na vonkajšiu elketrickú bránu s videovrátnikom, zabudované senzory na svetlá, vonkajšie osvetlenie domu zabudované v podhľadoch a príprava na zabezpečovací systém Dom bude napojený na septik, vodu z obecnej studne a elektrinu. Dom je projektovaný a je postavený z kvalitných materiálov, aby spľňal nároky nízko energetického bývania ( trieda A1). Veľkou výhodou je nízkoteplotný podlahový vykurovací systém so zaprojektovaným tepelným čerpadlom ( ATEC IVAR 6KW) vzduch-voda ako zdrojom tepla na vykurovanie a teplú vodu. 

DISPOZÍCIA: Hlavným vchodom vstupujeme do predsiene, kde sa po ľavej strane nachádza spálňa a po pravej strane technická miestnosť s toaletou. Z predsiene vstupujeme do chodby, kde po pravej strane sa nachádza Kuchyňa s obývačkou a samostatnou špajzou. Z obývačky sa vychádza na zimnú terasu o rozlohe 7m2, a potom letnú vonkajšiu terasu o rozlohe 40m2. Po ľavej strane sa nachádzajú 3 izby a kúpeľňa. V každej izbe je príprava na vstavaný šatník. Podkrovie je možné použiť ako úložný priestor.

IS: Nehnuteľnosti sú napojené na elektrinu a vodu z obecnej studne, odpad je riešený septikom 10 Kubických metrov.

LOKALITA: Nehnuteľnosť je postavená v  časťi Rakovec len 8 km od mesta Krupina, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Realitná kancelária RED HILL REAL je členom realitnej únie SR a riadi sa jej realitným kodexom. Uvedená cena je konečná, zahrňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?