Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

REZERVOVANÉ! Na predaj slnečný 3-izbový byt na sídlisku Hliny v Považskej Bystrici

  • 119 900 €

IMG-3993-1

RED HILL REAL ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový slnečný byt na sídlisku Hliny v Považskej Bystrici. Byt sa predáva spolu so zariadením a spotrebičmi a veľkou výhodou sú nízke náklady do fondu opráv (34 EUR). Nehnuteľnosť sa nachádza na 9. poschodí s krásnym výhľadom a  prislúcha k nemu pivnica.

BYT: Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2014, kde boli vymenené nové podlahy, okná, interiérové a bezpečnostné dvere, kuchynská linka, murované jadro s modernými prvkami a s výmenou elektroinštalácie, znížené sadrokartónové stropy v spálni, na chodbe a kúpeľni, interiérové zateplenie rohovej detskej izby, vymenené radiátory v izbách, dizajnovo upravená priečka medzi kuchyňou a obývačkou. V roku 2016 boli urobené vstavané skrine na chodbe a v detskej. Výhodou je tiež zateplený bytový dom a nová strecha. Možnosť ponechať si nábytok podľa dohody. Úžitková plocha bytu je 58,21 m2. Byt sa nachádza na 9 poschodí. K bytu prislúcha pivnica o rozmere 2m2.

Rekonštrukcia bytového domu prebehla v roku 2021. Bola vymenená strecha a urobené zateplenie bytového domu, zmodernizované vchodové priestory (vstup na čip), vymaľovaný interiér a v najbližšej dobe sa plánujú vymeniť výťahy. Mesačný príspevok do bytového fondu je veľmi nízky len 34 Eur a za posledných 10 rokov sa nemenil ani z dôvodu rekonštrukcie.

Orientácia bytu je severovýchod (kuchyňa + obývačka) a západ ( spálňa + detská izba)

IS: Elektrina, voda a plyn

Internet a televízia sú zabezpečené optickým pripojením priamo do obývacej izby v byte. (Dodávateľ Pegonet)

LOKALITA: V blízkosti bytu sa nachádza kompletná občianská vybavenosť - potraviny, lekáreň, mäsiarstvo, holičstvo, škola, škôlka, detské ihriská a väčšie obchodné centrum je vzdialené len 10 min na pešo. Bezproblémové parkovanie a množstvo zelene v okolí bytového domu. Veľmi dobrá dostupnosť do centra mesta, autom do 5 min. V okolí bytového domu sa nachádzajú 2 autobusové zastávky s hlavným ťahom do centra mesta. Pod bytovým domom je oficiálny stojan na mestské bicykle, ktoré sú tiež k dispozícií. Susedia sú príjemní a bezproblémoví.

Realitná kancelária Red Hill Real je členom realitnej únie SR a riadi sa jej realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.


Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?