Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

REZERVOVANÉ - Na predaj 3 izbový byt - Dudince

  • 68 000 €

DSC03336

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v kúpeľnom meste Dudince. Pokiaľ hľadáte priestranný byt s balkónom vo výbornej lokalite, v ktorého blízkosti je potrebná občianska vybavenosť, s výborným dispozičným riešením a orientáciou na svetové strany, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.

Byt s úžitkovou plochou 64,92 m2 ( vrátane balkóna) sa nachádza na 1. poschodí v štvorposchodovom tehlovom bytovom dome.

Pred 10 rokmi prebehla rozsiahla rekonštrukcia bytového domu ,v rámci ktorej bol bytový dom zateplený,zrekonštruovaná bola strecha a spoločné priestory , vchodové dvere boli vymenené za plastové, vymenené boli všetky rozvody plynu,vody a odpadu.

Vykurovanie v byte je zabezpečené spoločným plynovým kotlom , ohrev teplej úžitkovej vody je prostredníctvom solárnych panelov, vďaka čomu mesačné náklady na prevádzku bytu vrátane všetkých preddavkových platieb predstavujú len 120 € mesačne.


V byte boli v rámci rekonštrukcie osadené nové plastové okná , vymurované bytové jadro,vymenené plávajúce podlahy, obytné miestnosti boli vystierkované.V rámci rekonštrukcie kúpeľne bola osadená vaňa, vymenené boli obklady a sanita. Byt sa predáva s kuchynskou linkou vrátane umývačky riadu a plynového sporáku.

Byt sa nachádza v tichej ulici v slušnom bytovom dome s bezproblémovými susedmi vo vyhľadávanej lokalite. Poblíž bytového domu sa nachádzajú škôlka, základná škola, detské ihrisko, lekáreň, obchody, park a predovšetkým vyhľadávané kupeľné domy.

Dispozičné riešenie: Zo vstupnej chodby prístupná obývacia izba s prechodom do spálne s balkónom, samostatné WC a kuchyňa, z ktorej sa prechádza do obytnej miestnosti a kúpeľne.
K bytu tiež prislúcha veľká murovaná pivnica o výmere 8,05 m2.

Byt je kúpou voľný, vhodný na komfortné bývanie. Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
Krupina

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?