Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt Krupina

  • 64 900 €

DSC03113

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na Malinovského ulici v Krupine. Pokiaľ hľadáte priestranný byt s balkónom, v ktorého blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, so zaujímavým dispozičným riešením , ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.

Byt s úžitkovou plochou 62,32 m2 (vrátane balkóna) sa nachádza na 1. poschodí v zateplenom osemposchodovom panelovom bytovom dome.V byte boli v rámci rekonštrukcie osadené nové plastové okná,vymenené plávajúce podlahy. Dostatok odkladacieho priestoru poskytujú tri vstavané skrine a špajza. Mesačné náklady na prevádzku bytu predstavujú približne 130 eur/ 3 osoby vrátane všetkých preddavkových platieb. V byte je zavedený optický internet.
Bytový dom bol zateplený, rovnako ako pivničné priestory pod bytom a medziposchodie, zrekonštruovaná bola aj strecha.

Dispozičné riešenie: Byt bol dispozične upravený, z jedálne spojenej s kuchyňou bola vytvorená posuvnými dverami tretia obytná miestnosť.
Zo vstupnej chodby je prístupná kúpeľňa s WC, kuchyňa so špajzou a obývacia mietnosť s balkónom , z ktorej sa prechádza do dvoch obytných miestností. K bytu tiež prislúcha murovaná pivnica.

Byt sa nachádza v slušnom bytovom dome s bezproblémovými susedmi vo vyhľadávanej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Poblíž bytového domu sa nachádzajú škôlka, základná škola, gymnázium,detské ihrisko, lekáreň,nemocnica, športoviská, obchodné reťazce Tesco a COOP.

Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.
V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
Krupina
963 01 Krupina

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?