Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt Hontianske Moravce

  • 32 000 €

DSC05507

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2 izbový byt v obci Hontianske Moravce ,vzdialenej len 3 km od kúpeľného mesta Dudince. Pokiaľ hľadáte bývanie v naozaj príjemnom prostredí, s nízkymi nákladmi na prevádzku a za dobrú cenu, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.

Byt s úžitkovou plochou 57,95 m2, sa nachádza na 1. poschodí v štvorposchodovom panelovom bytovom dome. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, v rámci ktorej boli osadené nové plastové okná, v obytných miestnostiach boli položené plávajúce podlahy a zrekonštruovaná bola aj kúpeľňa ( jadro murované nie je).

Byt je slnečný, stredový, obytné miestnosti a kuchyňa sú orientované na juh, vďaka čomu mesačné náklady na prevádzku vrátane všetkých preddavkových platieb predstavujú len 120 € / 1 osoba.


Byt sa nachádza v slušnom bytovom dome s bezproblémovými susedmi . Bytový dom je zateplený, bola v ňom zrekonštruovaná strecha , vstupné dvere do vchodu boli vymenené za plastové. Bytový dom má samostatnú plynovú kotolňu. Momentálne prebieha výmena stúpacích rozvodov.

Dispozičné riešenie: Zo vstupnej chodby prístupná kúpeľňa s WC a kuchyňa, z ktorej sa prechádza do dvoch nepriechodných obytných miestností. K bytu prislúcha veľká murovaná pivnica o výmere 15,37 m2.

Byt sa predáva so zariadením ale je možné ho prebrať úplne vypratný. Byt je kúpou voľný.

Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene.

Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.sk.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
Krupina

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?