Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

PREDANÉ - Rodinný dom na predaj - Horné Mladonice

  • 32 000 €

DSC_0544Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Horné Mladonice, vzdialenej 12 km od okresného mesta Krupina.

Dom je situovaný v tichej uličke na prevažne rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 3579 m2. Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch spojených domov , každý má vlastné súpisné číslo, elektrickú prípojku a samostatný vchod. Pôvodná časť je postavená z kameňa, novšia z tehál. Na dvore sa nachádza hospodárska budova a vlastná studňa s úžitkovou vodou.

Dispozícia:
Novšia časť - 2 obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa, chodba, komora so schodiskom na povalu.
Pôvodná časť – 1 obytná miestnosť, kuchyňa, garáž, z dvora prístupná komora a dve miestnosti využívané ako maštaľ a dreváreň.
Dom je v pôvodnom stave, vyžaduje si celkovú rekonštrukciu a je kúpou voľný. Kúrenie je lokálne na pevné palivo, voda je obecná + vlastná studňa, na dvore sa nachádza suché WC.

Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé ako aj rekreačné bývanie, s dostatočným pozemkom a priestormi na pestovanie plodín prípadne farmárčenie. Ak hľadáte dom v tichom prostredí a zároveň neďaleko mesta za prijateľnú cenu, uvedená ponuka by mohla osloviť práve Vás.

Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.
V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.sk.

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?