Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

PREDANÉ - rodinný dom Krupina

  • 140 000 €

DSC08307

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj moderný dvojpodlažný rodinný dom v širšom centre mesta Krupina.
Dom patrí do radovej zástavby a bol postavený v roku 2014 na pozemku o celkovej výmere 265 m2. Zdrojom vykurovania objektu je plynový kotol, v dome je zavedené podlahové vykurovanie + radiátory v obytných miestnostiach na poschodí, ako aj krb na pevné palivo. Pred domom sa nacháda predzáhradka s prístreškom na auto, z obývacej miestnosti je prístupná plne zastrešená priestranná terasa so zabudovanou psou búdou a kamerovým systémom. Zavedený je vysokorýchlstný optický internet, dostatok odkladacieho priestoru zabezpečujú dve vstavané skrine.Pozemok za domom je úplne oplotený. Výhodou je výborná dostupnosť do mesta, tichá lokalita, moderné zariadenie domu vrátane vstavaných kuchynských elektrospotrebičov, veľmi dobrá orientácia na svetové strany, pekný výhľad na mesto a nízke mesačné náklady na prevádzku domu.
Dispozičné riešenie: I. Nadzemné podlažie: zo zádveria prístupná obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, technická miestnosť, samostatné WC.
II.Nadzemné podlažie: z chodby prístupné 3 obytné miestnosti – každá so samostatným vstupom na balkón, kúpeľňa s WC.
Počet obytných miestností 4

Počet WC 2
Počet kúpeľní 1
Zastavaná plocha 74 m2
Celková úžitková plocha 113 m2
Terasa 40 m2
Sklon pozemku Rovina
Konštrukcia objektu Tehlová
Prevažná orientácia JZ, SV

Dom je vhodný na okamžité a komfortné bývanie a je kúpou voľný. Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.sk.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
963 01 Krupina
www.redhillreal.sk

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?