Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

PREDANÉ - Rodinný dom - Balog nad Ipľom

  • 48 000 €

DSC_0172

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Balog nad Ipľom, vzdialenej 17km od mesta Šahy a 30km od Veľkého Krtíša.
Popis: Dom je situovaný v zástavbe štandardných rodinných domov na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 1125 m2. Bol postavený z Porfix tvárnic a skolaudovaný v roku 1987. V dome je zavedené ústredné vykurovanie pomocou pece na pevné palivo, ohrev vody je zabezpečený eletrickým bojlerom. Dom je pripojený na verejný vodovod, na dvore sa nachádza aj vlastná studňa s ponorkou. Odpad je zvedený do veľkej betónovej žumpy, v roku 2020 však bude v obci zavedená kanalizácia. V roku 2015 boli osadené nové plastové okná a položená nová plechová strešná krytina. Dom je inak v pôvodnom stave,vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv a je kúpou voľný.
Dispozičné riešenie:
I. Nadzemné podlažie – dve obytné miestnosti, kúpeľňa s WC, kuchyňa so špajzou.
II. Nadzemné podlažie - 4 obytné miestnosti, kúpeľňa.
Dom je úplne podpivničený a suterén pozostáva z 3 miestností, skladu na palivové drevo, kotolne a práčovne. Na dvore sa nachádza murovaná letná kuchynka s novou strešnou krytinou a menšia hospodárska budova.

Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.sk.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
963 01 Krupina
+421 917 145 820
www.redhillreal.sk

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?