Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

PREDANÉ - Na predaj rodinný dom - Krupina

  • 69 900 €

DSC09206

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj dom po čiastočnej rekonštrukcii na Pribinovej ulici v Krupine. Pokiaľ hľadáte priestranný dom v blízkosti centra mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou vhodný aj na podnikanie, uvedená ponuka môže byť vhodná práve pre Vás.

Dom s úžitkovou plochou 97,37 m2 je situovaný v zástavbe štandardných rodinných domov na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 390 m2 a je postavený z pieskovcového kameňa, prístavba z tehál.


Dispozičné riešenie: I. nadzemné podlažie – tri obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, chodba, špajza, z dvora prístupná kotolňa a pivnica. Celková zastavaná plocha domu je 127 m2.

V rámci rekonštrukcie boli osadené plastové okná a vymenené vchodové dvere, položená bola dlažba, zrekonštruovaná bola kúpeľňa a WC, vyvložkovaný bol komín, v celom dome bolo zavedené podlahové vykurovanie, spravená bola čiastočne fasáda, na drevárni za domom položená nová škridla.

Kúrenie je zabezpečené pomocou kotla na pevné palivo, voda do vykurovacieho systému je uschovaná vo veľkej 3600 l nádobe, ohrev teplej úžitkovej vody je zabezpečený pomocou el. bojlera.

IS: El. Prípojka je na 220 aj 380V, dom je napojený na mestskú vodu a kanalizáciu, plynová prípojka v dosahu v susedstve.

Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.sk.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
963 01 Krupina
+421 917 145 820

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?