Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

PREDANÉ - Na predaj rodinný dom - Hontianske Nemce

  • 113 000 €

742 inpix

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj nízkoenergetický dvojpodlažný rodinný dom (drevostavba) v obci Hontianske Nemce, vzdialenej 10 km od mesta Krupina. Pokiaľ hľadáte moderné bývanie, vo výbornej lokalite, uvedená ponuka by mohla byť práve pre Vás.


Dom sa nachádza v tichej lokalite, v štandardnej zástavbe rodinných domov a bol postavený v roku 2012 na pozemku o celkovej výmere 598 m2. Vykurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom na pevné palivo s prieduchmi v každej miestnosti alebo elektrickými konvektormi ( v dome je zavedená aj nízka tarifa), plynová prípojka je v dosahu. Ohrev teplej vody zabezpečuje 100l el. bojler.

Odpad je zvedený do 24 m3 betónovej žumpy. Z obývacej miestnosti je prístupná plne zastrešená , uzamykatelná priestranná terasa. Dostatok odkladacieho priestoru zabezpečujú dve vstavané skrine a veľkou výhodou je priestranná samostatne stojaca garáž s umiestnenými regálmi. V celom dome je zavedené bodové LED osvetlenie. Nehnuteľnosť bude odovzdaná s dokončenou kuchynskou linkou (pracovná doska, drez + batéria, digestor), s možnosťou dokončenia obkladu v kúpeľni podľa vlastného výberu, ako aj obytnej miestnosti na poschodí.

Dispozičné riešenie:
I. Nadzemné podlažie: zo zádveria prístupná obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, 1 obytná miestnosť, kúpeľňa, samostatné WC.
II.Nadzemné podlažie: z chodby prístupné 2 obytné miestnosti (1 momentálne využívaná ako skladový priestor), WC.

Počet obytných miestností 5
Počet WC 2
Počet kúpeľní 1
Zastavaná plocha domu
Celková úžitková plocha 100 m2 + 20 m2 terasa
Úžitková plocha 94,94 m2
Zastavaná plocha garáže 38 m2
Charakteristika pozemku Rovina + časť vhodná na vytvorenie terás
Konštrukcia objektu Drevostavba

Dom je po menších úpravách vhodný na okamžité a komfortné bývanie a je kúpou voľný. Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.


V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.sk.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
963 01 Krupina
www.redhillreal.sk

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?