Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

PREDANÉ - Na predaj RD Hontianske Tesáre - Dvorníky

  • 53 000 €

titulna

53 000€
3Počet izieb
946 m2Pozemok
189 m2Zastavaná plocha

Ponúkame na predaj dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Dvorníky, vzdialenej len 5 km od kúpeľného mesta Dudince a 20 km od okresného mesta Krupina.


Popis:

Dom je situovaný v tichej uličke v zástavbe štandardných rodinných domov na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 591 m2. Bol postavený v štyridsiatych rokoch z kameňa, prístavba v rokoch šesťdesiatych z tehál. K domu prislúcha veľká hospodárska budova – pajta, s celkovou zastavanou plochou 116 m2, ktorej súčasťou je krásna slovenská izba, komora na skladovanie potravín a altánok s kozubom. Pred domom je malý vinohrad s ovocnými stromami a pri ňom oplotená záhrada na pestovanie plodín o rozlohe 300 m2. Približne 500 m od domu sa nachádza kamenná pivnica v zemi.


Dispozičné riešenie:

I. nadzemné podlažie – tri obytné miestnosti, kuchyňa, chodba, kúpeľňa s WC, uzavretá veranda, z dvora prístupná letná kuchynka a kotolňa kde je umiestnené i samostatné WC. Celková zastavaná plocha domu je 189 m2.


V obytných miestnostiach sú drevené parkety, na verande dlažba. V predných dvoch izbách boli vymenené plastové okná, zvyšné sú pôvodné dvojité drevené. Kúrenie je lokálne novým kotlom na pevné palivo, možnosť kúrenia aj plynom. Kuchyňa prebehla celkovou rekonštrukciou ( nová elektrika, rozvody vody a kanalizácie, pripravené podlahové kúrenie, podlaha a stierky) a bude vybavená peknou drevenou linkou, úplne novým sporákom, práčkou. Strecha je sedlová pokrytá škridlou, krov je v dobrom stave, všetky komíny zrekonštruované.


Dom je aktuálne vo veľmi dobrom stave, bez nutnosti ďalších veľkých investícií, vhodný na okamžité bývanie a je kúpou voľný. Realitný a právny servis je v cene, ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti.

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?