Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

PREDANÉ - Na predaj 3 izbový byt Krupina

  • 70 000 €

DSC06397

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj krásny 3 izbový byt s dvomi balkónmi na Kalinčiakovej ulici v Krupine. Pokiaľ hľadáte priestranný byt s bohatým príslušenstvom, v širšom centre mesta a zároveň s možnosťou úniku do prírody poblíž, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.

Byt s celkovou podlahovou plochou 91,95 m2 ( úžitková plocha bytu bez príslušenstva je 73,95 m2) sa nachádza na 3. poschodí v trojposchodovom panelovom bytovom dome.

Pred 10 rokmi prebehla rozsiahla rekonštrukcia bytového domu, v rámci ktorej bol bytový dom zateplený, zrekonštruovaná bola strecha, z časti spoločné priestory , vymenené boli vchodové dvere .

V byte boli v rámci rekonštrukcie osadené nové drevené eurookná, vymurované bytové jadro, vymenené plávajúce podlahy (okrem vstupnej chodby), vymenené boli čiastočne elektrické rozvody a rozvodová skriňa.V rámci rekonštrukcie kúpeľne bola osadená vaňa, vymenené boli obklady a sanita.
Dostatok odkladacieho priestoru poskytuje priestranná špajza priamo v byte a dve veľké murované pivnice, každá o veľkosti 6 m2.
Mesačné náklady na prevádzku bytu predstavujú približne 165 eur / 1 os. vrátane všetkých preddavkových platieb. Vykurovanie v bytovom dome je zabezpečené spoločným kotlom na pevné palivo, v budúcom roku je naplánované zavedenie plynu.

Dispozičné riešenie: Zo vstupnej chodby prístupné 3 obytné miestnosti, samostatné WC, špajza a kuchyňa, z ktorej sa prechádza do kúpeľne.

Byt sa nachádza v tichej lokalite v slušnom bytovom dome s bezproblémovými susedmi a parkovaním . Poblíž bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako aj možnosti voľnočasovej rekreácie v prírode.


Byt je kúpou voľný, vhodný na komfortné bývanie. Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
Krupina

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?