Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

PREDANÉ - Na predaj 2 izbový byt Veľký Krtíš

  • 27 000 €

DSC09412

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2izbový byt s balkónom na Lučenskej ulici vo Veľkom Krtíši. Pokiaľ hľadáte bývanie, v ktorého blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, s nízkymi mesačnými nákladmi na prevádzku a predovšetkým za prijateľnú cenu, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.
Byt s úžitkovou plochou 62,00 m2 sa nachádza na 8. poschodí v osemposchodovom panelovom bytovom dome. Bytový dom je zateplený, strecha bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2019, vymenené boli stúpacie rozvody vody a plynu, vchodové dvere boli vymenené za plastové a odomykajú sa chipom. Momentálne prebieha rekonštrukcia spoločných priestorov.V byte boli osadené nové plastové okná, balkónové dvere a vchodové dvere boli vymenené za nové bezpčnostné .Inak je byt v pôvodonom ale zachovalom stave, čo však umožnuje novému majiteľovi vykonať rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.Byt môže byť po menších úpravách vhodný na prenájom a ako investičná nehnuteľnosť do budúcnosti . Byt sa nachádza v slušnom bytovom dome s bezproblémovými susedmi .Mesačné náklady na prevádzku bytu predstavujú približne 130 eur vrátane všetkých preddavkových platieb.
Dispozičné riešenie: Zo vstupnej chodby prístupná kúpeľňa s WC, kuchyňa, dve priechodné obytné miestnosti. K bytu tiež prislúcha pivnica.
Byt je kúpou voľný, realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.
V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
963 01 Krupina

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?