Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

PREDANÉ - Na predaj 2 izbový byt Krupina

  • 65 000 €

DSC04678

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt na ulici Majerský rad v Krupine. Pokiaľ hľadáte priestranný byt s balkónom, v ktorého blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, s výborným dispozičným riešením a orientáciou na svetové strany, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.

Byt s úžitkovou plochou 63,69 m2 (vrátane balkóna) sa nachádza na 4. poschodí v zateplenom osemposchodovom panelovom bytovom dome. V byte boli v rámci rekonštrukcie osadené nové plastové okná a bezpečnostné dvere, vymurované bytové jadro,vymenené plávajúce podlahy a dlažba, obytné miestnosti boli vystierkované, znížené boli stropy, umiestnené bodové osvetlenie. V rámci rekonštrukcie kúpeľne bola osadená nová vaňa, vymenené boli obklady a sanita. Dostatok odkladacieho priestoru poskytuje nová vstavaná skrina. Mesačné náklady na prevádzku bytu predstavujú približne 150 eur/ 4 osoby vrátane všetkých preddavkových platieb. Byt sa nachádza v slušnom bytovom dome s bezproblémovými susedmi vo vyhľadávanej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Poblíž bytového domu sa nachádzajú škôlka, základná škola, gymnázium,detské ihrisko, lekáreň,nemocnica, športoviská, obchodné reťazce Tesco a COOP.

Dispozičné riešenie: Zo vstupnej chodby prístupná kúpeľňa, samostatné WC, spálňa s balkónom a obývacia miestnosť, z ktorej sa prechádza do kuchyne. K bytu tiež prislúcha latkovaná pivnica.

Byt je kúpou voľný, vhodný na komfortné bývanie. Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.
V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?