Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

PREDANÉ - Na predaj 1 izbový byt Krupina

  • 39 000 €

DSC05655

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový byt v Krupine. Pokiaľ hľadáte slnečný byt po čiastočnej rekonštrukcii, s nízkymi mesačnými nákladmi na prevádzku, v ktorého blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, s dobrým dispozičným riešením a orientáciou na svetové strany - JZ, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.

Byt s úžitkovou plochou 36 m2 sa nachádza na 2. poschodí v zateplenom trojposchodovom panelovom bytovom dome bez výťahu. V byte boli v rámci rekonštrukcie osadené nové plastové okná, vymenené plávajúce podlahy, bytové jadro je obložené dekoračnými panelmi resp. keramickými obkladmi.

Mesačné náklady na prevádzku bytu predstavujú približne 100 € vrátane všetkých preddavkových platieb.

Byt je vhodný ako investičná nehnuteľnosť, s okamžitou možnosťou prenajímania po minimálnych úpravách .

Dispozičné riešenie: Zo vstupnej chodby prístupná kúpeľňa s WC a kuchyňa, z ktorej sa prechadza do obytnej miestnosti. K bytu tiež prislúcha veľká murovaná pivnica, samostatná špajza na poschodí a tiež spoločný balkón .

Byt sa nachádza vo vchode s bezproblémovými susedmi v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Poblíž bytového domu sa nachádzajú škôlka, základná škola, gymnázium, CVČ Domček, detské ihrisko, lekáreň, nemocnica, športoviská, obchodné reťazce Tesco a COOP.

Byt je kúpou voľný, vhodný na komfortné bývanie. Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
Krupina

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?