Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

PREDANÉ - byt Senohrad

  • 27 500 €

20191005_153307

27 500,00€
4Počet izieb
73 m2Úžitková plocha


Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový byt s balkónom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Senohrad, vzdialenej 16 km od okresného mesta Krupina.

Byt s úžitkovou plochou 73,43 m2, z čoho murovaná pivnica predstavuje 3,58 m2, sa nachádza v tehlovom bytovom dome na 3/3 nadzemnom podlaží. V rámci rekonštrukcie boli vymenené plastové okná, dlažba a plávajúce podlahy. Bytový dom je zateplený, bola v ňom zrekonštruovaná strecha a hlavná prípojka vody. V každej z miestností je internetové pripojenie a pripojenie na káblovú televíziu. Vykurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom na pevné palivo s prieduchmi v každej miestnosti alebo elektrickými konvektormi. Ohrev teplej vody zabezpečuje nový el. bojler.


Mesačné náklady na prevádzku bytu pre 4 osoby pri kúrení el. energiou so všetkými zálohovými platbami predstavujú približne 200 eur.


Dispozičné riešenie:

3 obytné miestnosti,obývacia miestnostnosť s balkónom, kúpeľňa, kuchyňa,samostatné WC, špajza, vstupná chodba. K bytu prislúcha murovaná pivnica, dreváreň, podiel na spoločom pozemku v okolí bytového domu. Je možné si prenajať pozemok poblíž bytového domu s rozmermi 8 x 10m, ktorý by mohol byť vhodný na pestovanie plodín.


Byt je aktuálne v dobrom stave, bez nutnosti ďalších väčších investícií, vhodný na okamžité a komfortné bývanie a je kúpou voľný. Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene.


Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.


Pokiaľ hľadáte lacné bývanie, v kľudnom až rodinnom prostredí s možnosťou sa realizovať aj v záhradke, relatívne blízko mesta, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?