Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

PREDANÉ - 3 izbový byt Krupina

  • 78 000 €

DSC02055

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt na ulici Majerský rad v Krupine. Pokiaľ hľadáte priestranný byt s balkónom, v ktorého blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, s výborným dispozičným riešením a orientáciou na svetové strany, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.

Byt s úžitkovou plochou 72,23 m2 sa nachádza na 4. poschodí v päťposchodovom panelovom bytovom dome. Pred 5 rokmi prebehla rozsiahla rekonštrukcia bytového domu ,v rámci ktorej bol bytový dom zateplený,zrekonštruovaná bola strecha a spoločné priestory , vchodové dvere boli vymenené za plastové a odomykajú sa chipom. V byte boli v rámci rekonštrukcie osadené nové plastové okná , vymurované bytové jadro,vymenené plávajúce podlahy, obytné miestnosti boli vystierkované.V rámci rekonštrukcie kúpeľne bola osadená rohová vaňa a sprchový kút, vymenené boli obklady a sanita. Dostatok odkladacieho priestoru poskytujú dve vstavané skrine. Mesačné náklady na prevádzku bytu predstavujú približne 175 eur/ 3 osoby vrátane všetkých preddavkových platieb. Byt sa nachádza v slušnom bytovom dome s bezproblémovými susedmi vo vyhľadávanej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Poblíž bytového domu sa nachádzajú škôlka, základná škola, gymnázium,detské ihrisko, lekáreň,nemocnica, športoviská, obchodné reťazce Tesco a COOP.

Dispozičné riešenie: Zo vstupnej chodby prístupná kúpeľňa, samostatné WC, detská izba, spálňa s balkónom a obývacia miestnosť, z ktorej sa prechádza do kuchyne. K bytu tiež prislúcha latkovaná pivnica s úžitkovou plochou 5,1 m2.

Byt je kúpou voľný, vhodný na komfortné bývanie. Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.
V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
963 01 Krupina

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?