Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

PREDANÉ - 2 izbový byt Krupina

  • 57 000 €

DSC09322

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj 2izbový byt s balkónom na Školskej ulici v Krupine. Pokiaľ hľadáte príjemné bývanie v širšom centre mesta, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.


Byt s úžitkovou plochou 51,92 m2,z čoho murovaná pivnica predstavuje 2,1 m2, sa nachádza na 1. poschodí v trojposchodovom tehlovom bytovom dome. Byt je po kompletnej rekonštrukcii,v rámci ktorej boli osadené nové plastové okná a balkónové dvere, vymenené rozvody elektriny a, v obytných miestnostiach boli položené plávajúce podlahy a zrekonštruovaná bola aj kúpeľňa. Byt sa nachádza v slušnom bytovom dome s bezproblémovými susedmi.

Mesačné náklady na prevádzku bytu predstavujú približne 130 eur vrátane všetkých preddavkových platieb.Obytné miestnosti sa vyznačujú výbornou orientáciou, na JZ. Po dohode je možné kúpiť k bytu aj garáž s elektrickou prípojkou o výmere 19 m2.

Dispozičné riešenie: Zo vstupnej chodby prístupné 2 obytné miestnosti, kúpeľňa, samostatné WC ,kuchyňa.


Byt je aktuálne v dobrom stave, vhodný na okamžité a komfortné bývanie a je kúpou voľný. Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti.

Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.
V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
963 01 Krupina

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?