Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Nadštandardný 3-izbový byt so záhradou a parkovacím státím

  • 176 467 €

01O_5 - Photo


RED HILL REAL ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 3 izbový byt v centre mesta Lučenec. K bytu prislúcha záhrada, dva balkóny a státie pre dve motorové vozidlá.  V byte sa nachádzajú okná nadštandardných rozmerov a taktiež 3 metre vysoké stropy, ktoré poskytujú príjemné presvetlenie priestoru.

BYT: Byt je dokončený do štádia holobyt, nachádza sa na prízemí v 4 poschodovom bytovom dome. Úžitková plocha bytu je 100,07 m2. K bytu prislúcha veľká záhrada  o výmere 51,10 m2, dva balkóny o výmere 17 m2 a pozemok pre dve parkovacie státie o rozlohe 36m2.

DISPOZÍCIA: Dispozične byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby s priestorom pre veľký šatník. Z chodby sa po pravej strane dostávame do obývacej časti s jedálňou a kuchyňou.  Na druhej strane sa nachádza kúpeľňa, technická miestnosť a špajza. Chodbou prechádzame do dvoch obytných miestností a druhej kúpeľne. Z oboch obytných miestností je možný východ na balkón a záhradu.

IS: Kúrenie zabezpečuje spoločná plynová kotolňa, pričom v byte je samostatný regulátor podlahového kúrenia.

LOKALITA: Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, nakoľko sa nachádza priamo v centre mesta. Námestie s obchodným centrom Galéria, nemocnica, školy a škôlky sú dostupné chôdzou do 5-10 minút.

Realitná kancelária Red Hill Real je členom realitnej únie SR a riadi sa jej realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.


Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?