Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Na predaj pozemok - Krupina, časť Starý Háj

  • 58 000 €

IMG_8792-1

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok v tichej časti pod horou v katastrálnom území Krupina, časť Starý Háj. Z pozemku je krásny panoramatický výhľad na  mesto Krupina a okolitú prírodu. 

POZEMOK: Rozloha pozemku je 5858m2, pozemok je mierne svahovitý, nachádza sa v extraviláne a je vhodný na výstavbu rekreačnej chaty s možnosťou celoročného využitia. Ku pozemku vedie asfaltová a z časti spevnená príjazdová cesta. Na  pozemku sa nachádzajú viaceré ovocné stromy, z ktorých najvzácnejší je jedlý gaštan. Okrem toho sa tiež na pozemku nachádza malá vinica.

LOKALITA: Predávaná nehnuteľnosť má vynikajúcu polohu z pohľadu dostupnosti do mesta  Krupina, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Lokalita, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza ponúka mnoho spôsobov rekreačného využitia v lete aj v zime. Je to pokojné miesto na oddych pre záhradkárov a chatárov.

IS: K dispozícií sú všetky dostupné inžinierske siete. Elektrina sa nachádza na pozemku, pitná voda je riešená prípojkou na mestský vodovod tiež umiestnený na pozemku, príjazdová cesta – spevnená, asfaltová - mestská komunikácia

Realitná kancelária RED HILL REAL je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?