Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Na predaj 4-izbový podpivničený rodinný dom v Lučenci

  • 135 500 €

IMG_20230520_151138-1

RED HILL REAL ponúka exkluzívne na predaj 4- izbový podpivničený rodinný dom v Lučenci na Mládežníckej ulici č. 8

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:  veľkosť pozemku 215 m2 ,  zastavaná plocha 73 m2, garáž 23 m2 , záhrada o výmere 102 m2. Čelná strana domu je orientovaná na Sever, dvor je orientovaný na Juh.

DOM: Rodinný dom prešiel postupom času čiastočnou rekonštrukciou. Má dve nadzemné podlažia a pivničný priestor o rovnakej výmere. 2005 - 2009 boli vymenené okná, vchodové dvere, kompletné zateplenie a fasáda, nové rozvody inžinierskych sietí, dom je napojený na studňu. 2010 - kompletné podrezanie základov a nová hydroizolácia. 2018 - kúrenie, nové radiátory, plynový kotol a plynový bojler. 2019 - pridané kachle, kúrenie na pevné palivo. RD sa v prípade záujmu môže predať kompletne zariadený

DISPOZÍCIA: Na prvom podlaží sa nachádza kuchyňa, kúpelňa spolu s toaletou a obývacia časť. Na druhom podlaží sú dve izby obe s vlastným balkónom,  tiež pracovňa a druhá toaleta. V pivničných priestoroch sa nachádzajú taktiež dve väčšie miestnosti a technická miestnosť. 

VEDĽAJŠIE STAVBY: Súčasťou nehnuteľnosti je garáž o výmere 23 m2.

LOKALITA: Nehnuteľnosť je postavená v okrajovej časti mesta Lučenec. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, autobusová zástavka, škola, polícia. Do úplného centra mesta je to približne 2,5 km     

Realitná kancelária RED HILL REAL je členom realitnej únie SR a riadi sa jej realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.                                                                                                                                                                                              


Priložené dokumenty

DátumNázovVeľkosť a typ
31. 05. 2023  SCAN0169401 kB [pdf]

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?