Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Na predaj 3 izbový byt - Modrý Kameň

  • 30 000 €

DSC_0241

Red Hill Real ponúkaexkluzívne na predajpriestranný 3 izbový byt s balkónom v meste Modrý Kameň ,vzdialenom len 2,5 km od centra Veľkého Krtíša. Pokiaľ hľadáte lacné bývanie, v kľudnom až rodinnom prostredí blízko okresného  mesta, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.

Byt s úžitkovou plochou 68,05 m2,z čoho murovaná pivnica predstavuje 5,05 m2, sa nachádza na 1. poschodí  v dvojposchodovom tehlovom bytovom dome. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, ktorá prebehla pred 8 rokmi,v rámci ktorej boli osadené nové plastové okná a balkónové dvere, vymené rozvody vody, elektriny a plynu, v obytných miestnostiachboli položené plávajúce podlahy a zrekonštruovaná bola aj kúpeľňa . Byt sa nachádza v slušnom bytovom dome s bezproblémovými susedmi . Bytový dom je zateplený, bola v ňom zrekonštruovaná strecha , vstupné dvere do vchodu boli vymenené za plastové. Vykurovanie bytu a ohrev teplej vody sú zabezpečené vlastným plynovým kotlom Viessman.Mesačné náklady na prevádzku bytu predstavujú približne 120 eur vrátane všetkých preddavkových platieb.

Dispozičné riešenie: Zo vstupnej chodby prístupné  2 obytné miestnosti,kúpeľňa s WC ,kuchyňa so vstupom do obývacej miestnosti.

Byt je aktuálne v dobrom stave, vhodný na okamžité a komfortné bývanie a je kúpou voľný. Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky. Pokiaľ hľadáte lacné bývanie, v kľudnom až rodinnom prostredí blízko okresného  mesta, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.

Red Hill Real

M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest

963 01 Krupina


 

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?