Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Na predaj 3 izbový byt - Dudince

  • 74 000 €

DSC05657

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v kúpeľnom meste Dudince.

Pokiaľ hľadáte priestranný byt s balkónom vo výbornej lokalite, v ktorého blízkosti je potrebná občianska vybavenosť, s výborným dispozičným riešením a orientáciou na tri svetové strany, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.

Byt s úžitkovou plochou 60,90 m2 ( bez plochy balkóna) sa nachádza na 4. poschodí v štvorposchodovom tehlovom bytovom dome.

V období posledných10 rokov prebehla postupne rozsiahla rekonštrukcia bytového domu ,v rámci ktorej bol bytový dom zateplený, zrekonštruovaná bola strecha ( zateplenie a hydroizolácia systémom Fatrafol) ako aj spoločné priestory a pivnice. Vchodové dvere boli vymenené za plastové, vymenené boli rozvody vody, odpadu a plynu.

Vykurovanie v byte a ohrev teplej úžitkovej vody sú zabezpečené vlastným rok a pol starým plynovým kotlom Protherm. Mesačné náklady na prevádzku bytu vrátane všetkých preddavkových platieb predstavujú 150 € mesačne / 4 osoby.


V byte boli v rámci rekonštrukcie osadené nové plastové okná , položené plávajúce podlahy a dlažba, obytné miestnosti boli vystierkované. Bytové jadro je pôvodné ale murované. Byt sa predáva s kuchynskou linkou vrátane plynového sporáku, inak bude pri predaji vypratný.

Byt sa nachádza v tichej ulici v slušnom bytovom dome s bezproblémovými susedmi vo vyhľadávanej lokalite. Poblíž bytového domu sa nachádzajú škôlka, základná škola, detské ihrisko, lekáreň, obchody, park a predovšetkým vyhľadávané kupeľné domy.

Dispozičné riešenie: Zo vstupnej chodby prístupná obývacia izba s prechodom do spálne s balkónom, samostatné WC a kuchyňa, z ktorej sa prechádza do obytnej miestnosti a kúpeľne.
K bytu tiež prislúcha veľká murovaná pivnica o výmere 7,85 m2.

Cena bytu je 74 000 €.

Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene.

Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.sk.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
Krupina
963 01 Krupina

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?