Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Na predaj 2-izbový Byt Trnava - Opoj + garážové státie

  • 164 000 €

IMG_7064-1

RED HILL REAL ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt. Byt  v časti Opoj - Trnava. V novostavbe Terra Opoy. K bytu prislúcha vnutoré garážové státie. Z ktorého sa vie majiteľ pohodlne výťahom dostať k svojmu bytu. V byte je príprava na klimatizačnú jednotku a vonkajšie elektrické žalúzie. V byte je zavedený optický internet.

BYT: Byt je dokončený do štádia štandard, nachádza sa na 2. poschodí v 4 poschodovom bytovom dome. Úžitková plocha bytu je 53,28 m2. K bytu prislúcha priestranná loggia o výmere 7,15 m2.

DISPOZÍCIA: Dispozične byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby s priestorom pre veľký botník. Z chodby sa dostávame do každej časti bytu. Hneď po ľavej strane prechodný šatník s dverami do spálne. Spálňa má druhý vstup z obývacej izby. Zo spálne cez francúzske dvere sa dostávame aj na priestrannú loggiu. Loggia ponúka výhľad na okolie Opoja. Vstup na loggiu je aj z obývačky. Obývačka je spojená s kuchyňou. V kúpeľni sa nachádza vaňa spolu s WC.

IS: nehnuteľnosti sú napojené na elektrinu, plyn a vodu, odpad je riešený kanalizáciou. 

LOKALITA: Byt sa nachádza v slnečnom bytovom dome. Obec Opoj ponúka základnú vybavenosť a dostupnosť na diaľnicu R1 a do okolitých miest. Ulica, na ktorej sa byt nachádza je tichá a príjemná.

Realitná kancelária Red Hill Real je členom realitnej únie SR a riadi sa jej realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?