Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Na predaj 1 izbový byt Krupina

  • 48 000 €

DSC00686

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový byt v Krupine. Pokiaľ hľadáte slnečný byt po kompletnej rekonštrukcii, s nízkymi mesačnými nákladmi na prevádzku, v ktorého blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.

Byt s úžitkovou plochou 34,2 m2 sa nachádza na 1. poschodí v zateplenom trojposchodovom panelovom bytovom dome bez výťahu.

V byte boli v rámci rozsiahlej rekonštrukcie osadené nové plastové okná, vymenené plávajúce podlahy a dlažba, nová je elektroinštalácia, vymurované bolo bytové jadro , kompletne bola zrekonštruovaná kúpeľňa, v kuchyni je nová linka so vstavaným el. sporákom a indukčnou varnou doskou, byt je zabezpečený bezpečnostnými dverami ADLO.


Mesačné náklady na prevádzku bytu predstavujú necelých 100 € vrátane všetkých preddavkových platieb !!!

Byt sa predáva s kompletným zariadením !!!

Byt je vhodný ako investičná nehnuteľnosť, s okamžitou možnosťou prenajímania!!!

Dispozičné riešenie: Zo vstupnej chodby prístupná kúpeľňa s WC a kuchyňa, z ktorej sa prechádza do obytnej miestnosti.

Byt sa nachádza vo vchode s bezproblémovými susedmi v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Spoločné priestory sú vždy čisté, zaplatená je upratovačka.

Poblíž bytového domu sa nachádzajú škôlka, základná škola, gymnázium, CVČ Domček, detské ihrisko, lekáreň, nemocnica, športoviská, obchodné reťazce Tesco a COOP.

Byt je kúpou voľný, vhodný na komfortné bývanie.

Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene.

Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.sk.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
Krupina

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?