Untitled-1

Krupina - prenájom 2 izbový byt v centre

2 izbový byt na prenájom v centre Krupiny

400€/mes.
2Počet izieb
44 m2Úžitková plocha


Red Hill Real ponúka na prenájom 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre Krupiny . Ide o samostatnú bytovú jednotku v rodinnom dome s vlastným vchodom a časťou dvora. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, 1 obytná miestnosť, kúpeľňa s WC. Úžitková plocha bytu predstavuje 44 m2. Nájomné predstavuje 400 eur / mesiac vrátane energií, TV a intenetu. Pri podpise nájomných zmlúv je potrebné uhradiť nájomné za nadchádzajúci mesiac a vratný depozit vo výške dvojmesačného nájomného. K dispozícii je chladnička, sporák a po dohode sedacia súprava. Byt je vhodný pre 1 – 2 pracujúce osoby a je voľný ihneď.

Krupina - prenájom 2 izbový byt v centre Krupina - prenájom 2 izbový byt v centre Krupina - prenájom 2 izbový byt v centre

Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene.

Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami.

Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať.
0917 145 820
info@redhillreal.sk