Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

HREBIENOK RESORT II

  • 291 200 €

DSC_0038

291 200.00€
2Počet izieb
61 m2Obytná plocha
91 m2Úžitková plocha


Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj posledný voľný apartmán v luxusnom komplexe HREBIENOK RESORT II v centre Starého Smokovca vo Vysokých Tatrách.

{!--gallery-carousel--!}

Predmetom predaja je apartmán A2 , ktorý sa nachádza na rohu 2. NP a poskytuje tak unikátny výhľad na panorámu okolitej prírody. Apartmánový rezort poskytuje moderné bývanie, ktoré bude vyhovovať najprísnejším energetickým kritériam. Komplex pre vlastníkov poskytuje spoločné priestory a recepciu, terasu s vonkajším bazénom, wellness, fitness centrum, obchody, reštaurácie, podzemné garáže prípadne možnosť využiť upratovacie služby.


Apartmán sa predáva v NADŠTANDARDNEJ výbave, na dokončenie sa pužili len tie najkvalitnejšie materiály - v miestnostiach biele hladké steny + vzorovaná perleťová omietka v časti obývacej miestnosti a prémiová omietka Wood Effect na stene v spálni, v obytných miestnostiach položené koberce Bugatti Radisson resp. keramická dlažba vo vstupnej chodbe a kuchyni, v kúpeľni a WC použité veľkorozmerové talianske kamenné obklady + sanita, batérie a sprchový kút, predpríprava na kuchynskú linku s možnosťou dokončenia po dohode, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, svietidlá, balkóny, okná a balkónové dvere, samostatné meranie spotreby elektrickej energie, vody a tepla, ústredné vykurovanie so samostatným meraním spotreby a prívodom vody + podlahové vykurovanie v častiach apartmánu,kde je položená dlažba, meranie spotreby studenej a teplej vody.

Dispozičné riešenie:

zo vstupnej chodby prístupná kúpeľňa, samostatné WC a kuchynský kút, 2 obytné miestnosti – každá so samostatným balkónom. Apartmán má celkovú úžitkovú plochu 91 m2, z čoho obytná plocha predstavuje 61 m2 a balkóny 17 m2 a 13 m2. K apartmánu sa dá dokúpiť 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži v cene 15 000 EUR bez DPH.

Okolie a možnosti využitia:

HREBIENOK RESORT II sa nachádza v centre obce Starý Smokovec s výbornou občianskou vybavenosťou vedľa údolnej stanice lanovky na Hrebienok . Autobusová a železničná doprava je vo vzdialenosti do 300 m, okolie ponúka široké využitie pre šport a turistiku. Apartmán je vhodný nielen na súkromné účely ale aj ako VÝBORNÁ INVESTÍCIA. Správca komplexu ponúka starostlivosť pri prevádzkovaní apartmánu na PRENÁJOM formou programu s fixným výnosom 8% p.a.


Objekt je už ZKOLAUDOVANÝ. Fotografie finálnej podoby interiéru apartmánu budú aktualizované v najbližšom období po ukončení prác. Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.


Plošná bilancia:

Úžitková plocha:91 m2.

Obytná plocha: 61 m2

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?