Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Chalupa - Sitnianska Lehôtka - na predaj

  • 39 000 €

IMG_5235-1

RED HILL REAL ponúka exkluzívne na predaj nehnuteľnosť vo vinohradníckej oblasti vhodnú na chalupu alebo trvalé bývanie. Nehnuteľnosť sa nachádza v krásnom a tichom prostredí s veľkým pozemkom o rozlohe 3494 m2.

DOM: Rodinný dom je v pôvodnom stave a má jedno prízemné podlažie.  V hlavnej časti domu sú dve izby a kúpeľňa. Zadná časť domu slúžila ako maštaľ. Na dvore je ešte kamenná zrúcanina menšej budovy. Dom je kamenný, stropy dubové v dobrom stave. Úžitková plocha domu  je 120 m2. 

DISPOZÍCIA: Hlavným vchodom vstupujeme do chodby, z ktorej sa napravo vchádza do jednej a na ľavo do druhej izby. Oproti vchodu je kúpeľňa a vedľa ešte jedna malá izba vhodná na kuchyňu.

IS: Nehnuteľnosti sú napojené na elektrinu.

ZÁHRADA: Záhrada poskytuje budúcim majiteľom dostatočný priestor na vytvorenie niekoľkých relaxačných zon. Budúci majiteľ ju môže využiť buď na ovocný sad alebo užitkovú záhradu. 

LOKALITA: Nehnuteľnosti sú postavené v  lokalite Sitnianska Lehôtka, ktorá sa nachádza 5km od obce Hontianske Nemce, kde sa nachádza niekoľko obchodov a zdravotné stredisko a 16 km od mesta Krupina, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. 

Realitná kancelária RED HILL REAL je členom realitnej únie SR a riadi sa jej realitným kodexom. Uvedená cena je konečná, zahrňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?