Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

5-izbový rodinný dom s garážou a hospodárskou budovou Slatina - na predaj

  • 79 000 €

IMG_7749-1

RED HILL REAL ponúka exkluzívne na predaj veľký 5 izbový rodinný dom v malebnej obci Slatina, neďaleko kúpeľného mesta Dudince. K domu prislúcha garáž s dielňou, hospodárska budova  a samostatná  pivnica. 

DOM: Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou a má jedno nadzemné podlažie a obytné podkrovie. Na dome boli osadené plastové okná. Kamenná stavba s tehlovými priečkami. Obytná plocha o rozlohe 210 m2.

DISPOZÍCIA: Hlavným vchodom vstupujeme do predsiene, kde po ľavej strane nájdeme samostatnú obývačku. Po pravej strane nájdeme kuchyňu s jedálňou a špajzou. Ďalej prejdeme po schodisku na podkrovie, kde nájdeme 2 veľké obytné miestnosti s balkónom a jednu veľkú samostatnú izbu so šatníkom.  

IS: Nehnuteľnosť je napojená na elektrinu, plyn, vlastná studňa. Odpad je riešený obecnou kanalizáciou.

VEDĽAJŠIE STAVBY: Súčasťou nehnuteľnosti sú viaceré vedľajšie stavby. Samostatný dom (garáž) o rozlohe 93 m2 a hospodárska budova o rozlohe 43 m2.

Nehnuteľnosť je postavená na okraji obce Slatina necelých 7 km od kúpeľného mesta Dudince a necelých 15 km od mesta Šahy. 

Realitná kancelária RED HILL REAL je členom realitnej únie SR a riadi sa jej realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. 

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?