Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

3 izbový byt typu Okál v obci Dolný Pial

  • 43 000 €

IMG_8060-1

RED HILL REAL ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový slnečný byt. K bytu prislúcha pivnica a vlastná kotolňa. Byt sa nachádza v centre obce Dolný Pial s výbornou orientáciou a krásnym výhľadom. 

BYT: 3 izbový byt typu montovaný systém Okál prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Nachádza sa na 3. poschodí. Úžitková plocha bytu je 63m2. 

DISPOZÍCIA: Hlavným vchodom vstupujeme do predsiene, kde po ľavej strane nájdeme kuchyňu s obývačkou , kúpeľňu s WC, po ľavej strane nájdeme 2 veľké obytné miestnosti.   

IS: Nehnuteľnosti sú napojené na elektrinu, plyn a obecnú vodu, odpad je riešený kanalizáciou. 

LOKALITA: Byt sa nachádza v obci Dolný Pial 18km vzdialený od mesta Levice, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Dochádzanie je bezproblémové.

Realitná kancelária Red Hill Real je členom realitnej únie SR a riadi sa jej realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.


Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?