Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Na predaj 2 izbový byt Šahy - sídlisko Sever

  • 42 000 €

DSC00767

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj 2izbový byt na ulici K. Mikszátha v Šahách. Pokiaľ hľadáte útulný byt, v ktorého blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, s nízkymi mesačnými nákladmi na prevádzku a dobrým dispozičným riešením, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.

Byt s úžitkovou plochou 52,00 m2 sa nachádza na 3. poschodí / 4.nadzemnom podlaží v trojposchodovom panelovom bytovom dome. V roku 2019 prebehla rozsiahla rekonštrukcia bytového domu ,v rámci ktorej bol bytový dom zateplený,zrekonštruovaná bola strecha, spoločné priestory a vchodové dvere boli vymenené za plastové. V byte boli v rámci nedávnej rekonštrukcie osadené nové plastové okná a bezpečnostné dvere, vymenené plávajúce podlahy, obytné miestnosti boli vystierkované. Mesačné náklady na prevádzku bytu predstavujú približne 120 eur vrátane všetkých preddavkových platieb. Byt sa nachádza v slušnom bytovom dome s bezproblémovými susedmi vo výbornej lokalite (sídlisko Sever) s výbornou občianskou vybavenosťou. Poblíž bytového domu sa nachádzajú škôlka, základná škola, gymnázium, detská lekárka, športoviská, obchodné reťazce Lidl a CBA.

Dispozičné riešenie: Zo vstupnej chodby prístupná kúpeľňa a samostatné WC a kuchyňa,z ktorej sú prístupné dve samostatné nepriechodné obytné miestnosti. K bytu tiež prislúcha murovaná pivnica s úžitkovou plochou približne 5 m2.

Byt je kúpou voľný, realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.
V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo dian@redhillreal.

Red Hill Real
M.R. Štefánika 834/1 - Budova Poliinvest
963 01 Krupina

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?